Gdzie multiagencje tracą najwięcej bez wdrożonego CRM.

Marcin Konopka powiedział podczas Q&A na mistrzowie.online gdzie multiagencje tracą najwięcej bez CRM.

Nie na leadach. Nie na sprzedaży.

Na retencji.

Marcin powiedział wprost: universalna rada dla zaawansowanego managera to patrzenie na to ilu klientów odpada, jaki poziom utrzymania portfela masz i czy klienci się rozwijają – czy stoją w miejscu.

To jest proces który krwawi niewidocznie. Właściciel multiagencji często nie wie ile polis mu odpada w skali miesiąca. Wie że „coś odpada”. Ale nie wie ile i dlaczego.

Pełna odpowiedź Marcina Konopki – wraz z zestawem statystyk które proponuje dla rozwiniętego agenta – jest dostępna w nagraniu Q&A na mistrzowie.online.

Jeśli chcesz wiedzieć co mierzyć żeby przestać tracić klientów których nawet nie widzisz – zapraszam do środka.

👉 mistrzowie.online

Więcej porad odnośnie biznesu ubezpieczeniowego:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *